Ручна робота


Наші вироби дбайливо створюються вручну українськими в’язальницями, вміння та досвід яких зумовлені давньою традицію плетіння одягу. Робота руками додає живильної енергії та виняткової якості нашим продуктам. Для наших майстринь це не просто робота, а бажання поділитись своїм вмінням та створити якісний продукт, в склад якого, крім якісної нитки, вкладено частинку їхнього серця.


Простота

В Ellie's ми робимо ставку на виняткову якість та тривале використання, поєднані із сучасним дизайном. Для когось це може здатись надто просто, однак, на нашу думку, завдяки такому підходу наші вироби завжди залишатимуться стильними, тоді як мода та тренди змінюватимуться.


Натуральність

І найважливіше. Те що вирізняє вироби Ellie's серед інших – це якісна сировина. Ми працюємо виключно із пряжею з натуральної вовни, що створюється найкращими виробниками по всьому світу. Натуральна вовна – це вимогливий матеріал, але ніщо не порівняється із нею, коли йдеться про завершальний вигляд продукту, відчуття його на дотик та природні якості, а також можливість довготривалої експлуатації.