Доставка

Відправка покупок по Україні здійснюється за допомогою служби доставки «Нова пошта». Вартість доставки сплачує Ellie`s Knitwear, крім випадку, коли Ви бажаєте здійснити доставку кур’єром до дверей. В такому випадку, оплата за доставку здійснюється покупцем. Якщо Вам потрібні послуги кур’єра, повідомте будь ласка нас про це у віконечку для особливих повідомлень, коли будете здійснювати замовлення.

Ми гарантовано відправимо Вашу покупку протягом 3-х днів з моменту здійснення замовлення на сайті. Як правило, відправлення замовлення здійснюється в той же день, коли воно зроблене, крім суботи і неділі. Якщо Ви зробили замовлення після 16.00, то відправлення буде здійснено не пізніше 3-х днів, починаючи з наступного дня.

 

Оплата

Оплата покупки здійснюється при отриманні замовлення на Вашому відділенні «Нова пошта».

Якщо з якихось причин покупка Вам не підійшла, ми з радістю обміняємо її на іншу модель, або повернемо сплачені Вами кошти. Заміна або повернення товару можлива лише, якщо ви повідомите про таку необхідність протягом 14 днів з моменту отримання покупки.

Повернення товару та коштів здійснюється через відділення «Нової пошти». Вартість повернення товару та комісія за повернення коштів оплачується Покупцем. Якщо заміна товару відбувається з нашої вини, а саме: ми помилились з замовленням, чи Ви виявили дефект. То, в такому випадку, доставка і комісія за пересилання коштів оплачується Ellie`s Knitwear.