Наявність: В наявності
1 200.00UAH

Доступні опції

 Запитати

Склад: 100% вовна мериноса "superwash"

Ручна робота

Колір: графітовий сірий з білими сніжинками

Догляд: делікатне машинне прання, горизонтальна сушка

Одяг для дітей Ellie`s Knitwear створюється вручну українськими майстринями тільки із натуральної вовни/ Склад нитки, з якої сплетений цей светр – це 100% вовна мериноса, зроблена із волокна в 19,5 мікрон. Вироби з таким складом славляться своїм комфортом при дотику із шкірою та гладкістю поверхні, яка не спричиняє подразнень навіть у найчутливішої дитячої шкіри. Спеціальна обробка «superwash», надає дитячому одягу Ellie`s Knitwear додатковий бонус, адже їх можна спокійно прати в пральній машинці. Тому, вони цілком підходять для щоденного використання! Важливо пам’ятати, що волокна цієї вовни, завдяки спеціальній обробці, мають додаткову еластичність. Рекомендуємо сушити наші вироби в горизонтальному положенні, щоб уникнути надмірного розтягування.

Орнамент, який Ellie`s Knitwear вибрали для свого дитячого одягу, традиційно називають сніжинками та відносять до скандинавських мотивів. Але ми знаємо, що, насправді, цей орнамент часто використовується в українській вишивці та на писанках. І, звичайно, для нас він має особливе сакральне значення. В Україні цей орнамент називали: ружа, рожа, розетка, зірка. Вона символізувала сонце і вранішню зорю. В народній символіці – це був незмінний символ любові. Мами, зображаючи такі зірки на дитячому одязі, вважали її оберегом для дитини.


Розміри Щоб зручніше було обрати потрібний Вам розмір, подаємо фактичні параметри виробу для кожного розміру відповідно (ШГ – ширина виробу на рівні грудей, ДС – довжина виробу по спині, ДР – довжина рукава*). *Зауважте, що довжину рукава ми заміряємо від краю горловини! Оскільки різні фасони та технологічне виконання можуть впливати на посадку светра та фактичну довжину рукава. Розмір: 98-104 (ШГ – 30 см, ДС – 40см, ДР – 42 см), Розмір: 104-110 (ШГ – 32 см, ДС – 42 см, ДР – 46 см), Розмір: 110-116 (ШГ – 34 см, ДС – 44 см, ДР – 50 см) Розмір: 122-128 (ШГ – 36 см, ДС – 46 см, ДР – 54 см), Розмір: 134-140 (ШГ – 37 см, ДС – 50 см, ДР – 58 см).

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку