Наявність: В наявності
980.00UAH

Доступні опції

 Запитати

Склад: 100% мериносова вовна «superwash»

Ручна робота, виконано без бокових швів!

Колір: бежевий з фісташковим патентом

Одяг для дітей Ellie`s Knitwear створюється вручну українськими майстринями тільки із натуральної вовни. Склад наших кардиганів - це 100%  “anti-tickle” вовна мериноса.

Догляд: Нитки, які Ellie`s Knitwear використовували для створення цього кардигана, були оброблені виробником специфічним способом, який дозволяє беззастережно прати такий одяг в пральній машині. При цьому, Ellie`s Knitwear гарантує, що вони не втратять своєї форми чи кольору і не будуть кашлатитись.

Така важлива характеристика робить ці кардигани дуже практичними та придатними для тривалого, щоденного використання! Специфічна обробка робить вироби із такої вовни значно міцнішими та витривалішими у порівнянні із іншим нашим дитячим одягом. Водночас, такі речі не втрачають своїх природних якостей натуральної вовни, та будуть дарувати комфорт вашому малюку за будь-якої погоди.

Розміри Щоб зручніше було обрати потрібний Вам розмір, подаємо фактичні параметри виробу для кожного розміру відповідно (ШГ – ширина виробу на рівні грудей, ДС – довжина виробу по спині, ДР – довжина рукава*). *Зауважте, що довжину рукава ми заміряємо від краю горловини! Оскільки різні фасони та технологічне виконання можуть впливати на посадку светра та фактичну довжину рукава. Розмір: 80-86 (ШГ – 30 см, ДС – 32 см, ДР – 36 см), Розмір: 86-92 (ШГ – 32 см, ДС – 34 см, ДР – 38 см), Розмір: 92-98 (ШГ – 34 см, ДС – 36 см, ДР – 40 см), Розмір: 98-104 (ШГ – 36 см, ДС – 38 см, ДР – 42 см).

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку