Наявність: В наявності
1 250.00UAH

Доступні опції

 Запитати

Склад: 100% вовна мериноса «superwash»

Ручна робота, виконано без швів!

Колірсиній з білими сніжинками

Догляд: делікатне машинне прання, горизонтальна сушка

Одяг для дітей Ellie`s Knitwear створюється вручну українськими майстринями тільки із натуральної вовни. Склад цього светра - це 100%  “anti-tickle” вовна мериноса. Нитки, які ми використовували для створення цього дитячого светра, були оброблені виробником специфічним способом, який дозволяє прати такі речі в пральній машинці. При цьому, ми гарантуємо, що вони не втратять своєї форми чи кольору, і не будуть кашлатитись. Така важлива характеристика робить ці светри дуже практичними та придатними для тривалого щоденного використання! Однак, наші светри не втрачають своїх природних якостей натуральної вовни та придатні для чутливої дитячої шкіри.

Орнамент, який Ellie`s Knitwear вибрали для свого дитячого одягу, традиційно називають сніжинками та відносять до скандинавських мотивів. Але ми знаємо, що, насправді, цей орнамент часто використовується в українській вишивці та на писанках. І, звичайно, для нас він має особливе сакральне значення. В Україні цей орнамент називали: ружа, рожа, розетка, зірка. Вона символізувала сонце і вранішню зорю. В народній символіці – це був незмінний символ любові. Мами, зображаючи такі зірки на дитячому одязі, вважали її оберегом для дитини.

Розміри Щоб зручніше було обрати потрібний Вам розмір, подаємо фактичні параметри виробу для кожного розміру відповідно (ШГ – ширина виробу на рівні грудей, ДС – довжина виробу по спині, ДР – довжина рукава*). *Зауважте, що довжину рукава ми заміряємо від краю горловини! Оскільки різні фасони та технологічне виконання можуть впливати на посадку светра та фактичну довжину рукава. Розмір: 98-104 (ШГ – 33 см, ДС – 40 см, ДР – 50 см), Розмір: 104-110 (ШГ – 35 см, ДС – 42 см, ДР – 53 см), Розмір: 116-122 (ШГ – 37 см, ДС – 45 см, ДР – 56 см), Розмір: 122-128 (ШГ – 38 см, ДС – 47 см, ДР – 58 см), Розмір: 134-140 (ШГ – 40 см, ДС – 50 см, ДР – 60 см).

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку