Наявність: В наявності
1 250.00UAH

Доступні опції

 Запитати

Склад: 35% вовна альпаки, 65% вовна

Ручна робота, виконано без бокових швів!

Колір: блакитний зі сніжинками синього кольору.


Одяг для дітей Ellie`s Knitwear створюється вручну українськими майстринями тільки із натуральної вовни.

Склад наших кофт для дітей: 35% вовна альпаки, 65% вовна. Таке поєднання компонентів дозволяє відчути всю ніжність, м’якість та тепло альпаки, тоді як вовна надає виробам із цієї нитки стабільної форми.мВолокна вовни, яку ми використовуємо для нашого дитячого одягу, не оброблялись ніякими хімічними засобами перед фарбуванням. Це дозволяє нитці не втрачати свої природні властивості, а, навпаки, забезпечує кращу форму та текстуру виробів.

Догляд за такими речами нескладний. Виробник вовни рекомендує ручне прання. Однак, якщо у вашій пральній машинці є режим «прання вовни», ви можете цілком йому довіритись. Перевірено на собі! 

 

Орнамент, який Ellie`s Knitwear вибрали для свого дитячого одягу, традиційно називають сніжинками та відносять до скандинавських мотивів. Але ми знаємо, що, насправді, цей орнамент часто використовується в українській вишивці та на писанках. І, звичайно, для нас він має особливе сакральне значення. В Україні цей орнамент називали: ружа, рожа, розетка, зірка. Вона символізувала сонце і вранішню зорю. В народній символіці – це був незмінний символ любові. Мами, зображаючи такі зірки на дитячому одязі, вважали її оберегом для дитини.

Розміри Щоб зручніше було обрати потрібний Вам розмір, подаємо фактичні параметри виробу для кожного розміру відповідно (ШГ – ширина виробу на рівні грудей, ДС – довжина виробу по спині, ДР – довжина рукава*). *Зауважте, що довжину рукава ми заміряємо від краю горловини! Оскільки різні фасони та технологічне виконання можуть впливати на посадку светра та фактичну довжину рукава. Розмір: 98-104 (ШГ – 36 см, ДС – 40 см, ДР – 42 см), Розмір: 110-116 (ШГ – 38 см, ДС – 43 см, ДР – 48 см), Розмір: 122-128 (ШГ – 40 см, ДС – 46 см, ДР – 54 см), Розмір: 128-134 (ШГ – 43 см, ДС – 48 см, ДР – 58 см), Розмір: 140-152 (ШГ – 46 см, ДС – 51 см, ДР – 62 см).

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку