Наявність: В наявності
450.00UAH

Доступні опції

 Запитати
Склад: 35% вовна альпаки, 65% вовна

Ручна робота

Колір: бежевий з коричневими сніжинками.

Догляд за такими речами нескладний. Виробник вовни рекомендує ручне прання. Однак, якщо у вашій пральній машинці є режим «прання вовни», ви можете цілком йому довіритись. Перевірено на собі! 


Одяг для дітей Ellie`s Knitwear створюється вручну українськими майстринями тільки із натуральної вовни.

Склад наших шапок для дітей: 35% вовна альпаки, 65% вовна. Таке поєднання компонентів дозволяє відчути всю ніжність, м’якість та тепло альпаки, тоді як вовна надає виробам із цієї нитки стабільної форми. Волокна вовни, яку ми використовуємо для нашого дитячого одягу, не оброблялись ніякими хімічними засобами перед фарбуванням. Це дозволяє нитці не втрачати свої природні властивості, а, навпаки, забезпечує кращу форму та текстуру виробів.


Орнамент, який Ellie`s Knitwear вибрали для свого дитячого одягу, традиційно називають сніжинками та відносять до скандинавських мотивів. Але ми знаємо, що, насправді, цей орнамент часто використовується в українській вишивці та на писанках. І, звичайно, для нас він має особливе сакральне значення. В Україні цей орнамент називали: ружа, рожа, розетка, зірка. Вона символізувала сонце і вранішню зорю. В народній символіці – це був незмінний символ любові. Мами, зображаючи такі зірки на дитячому одязі, вважали їх оберегом для дитини.

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку